نحوه چیدمان دفاتر جهت صحافی

ساخت وبلاگ
چکیده : بر اساس هماهنگی به عمل آمده با مسئول سنجش قرار است امسال به طریق ذیل دفاتر آماده و صحافی شوند: الف))... با عنوان : نحوه چیدمان دفاتر جهت صحافی بخوانید :

بر اساس هماهنگی به عمل آمده با مسئول سنجش قرار است امسال به طریق ذیل دفاتر آماده و صحافی شوند:

الف)) دفتر ریز نمرات دبیرستان شامل: 

1) فرم اولیه (پیوستی) از همین وبلاگ قابل بارگیری است. 

2) لیست های نمرات دست نویس نوبت اول، لیست های دست نویس نوبت دوم و سپس لیست های رایانه ای ( حتما برگ نمرات نهایی چاپ شود) بعد از آن لیست های دست نویس تابستان و در انتها لیست های نمرات رایانه ای تابستان ((برای هر درس در مجموع 5 لیست می شود، 3 لیست برای ضمن سال و 2 لیست برای تابستان))، لیست های دستی و رایانه تغییر رشته ((در صورت داشتن)) لیست های دستی نمرات مهمان (ارسالی از پایگاه تابستانی ) بعد از لیست های بالا قرار می گیرند، سپس نمرات حوزه نهایی فرم 257 خرداد و بعد از آن شهریور که به تأیید اداره رسیده اند قرار می گیرند.  

توجه: به زبان ساده مثلا درس آمار و مدلسازی کد 5447 نوبت اول نوبت دوم و برگ نمرات نهایی رایانه ای و در صورت دارا بودن داوطلب نوبت تابستان لیست دست نویس تابستان و رایانه ای نیز گذاشته شود. 

3) فرم انسداد (پیوستی)

**توجه** اگر تعداد لیست ها به میزانی است که باید در 2 جلد صجافی شود می توانید برای مثال دوره ضمن سال را در جلد اوّل و دوره تابستان را در جلد دوم صحافی نمایید. بنابراین لیست های ضمن سال  ((فرم های اول (در بالا توضیح داده شده ) دست نویس نوبت اول و نوبت دوم و رایانه ای نهایی همراه با فرم 257 خرداد و فرم انسداد )) در جلد اول و لیست های تابستان ((فرمهای اول (در بالا توضیح داده شده ) دست نویس و رایانه ای،  فرم 257 تابستان و لیست مهمان  فرم انسداد)) در جلد دوم قرار گرفته و صحافی می شوند.

========================

ب)) دفتر ریز نمرات پیش دانشگاهی:

**دفتر ریز نمرات پیش همانند سال های قبل جمع آوری و صحافی می شوند.

یعنی) فرم روکش پیوستی ، لیست دست نویس نوبت اول، لیست رایانه ای نوبت اول، لیست دست نویس نوبت دوم، لیست رایانه ای نوبت دوم، لیست دست نویس تابستان و لیست رایانه ای تابستان(یک در میان مانند سال قبل) سپس نمرات حوزه نهایی فرم 257 خرداد و بعد از آن شهریور که به تأیید اداره رسیده اند قرار می گیرند. در انتهای دفتر نیز برگ انسداد پیوستی قرار می گیرد. 

شماره صفحات در گوشه بالا سمت چپ نوشته می شود. دفتر ریز نمرات دبیرستان نیاز به بند کشی و پلمپ ندارد، اما دفتر پیش باید بند کشی و پلمپ شود.

ادامه مطلب
...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : سه شنبه 7 آذر 1396 ساعت: 3:09